Szanowni Państwo !

 

W ramach obecnie  realizowanego projektu zapraszamy na wirtualną wycieczkę po terenach Gminy Bełżec oraz Gminy i Miasta Ulanów.

 

Od niedawna istnieje możliwość oglądania walorów obu tych gmin w nowoczesny sposób czyli nie wychodząc z domu można podziwiać piękno przyrody i malownicze położenie tych miejsc. Na „Wirtualny spacer po Gminie Bełżec oraz  Gminie i Mieście Ulanów ” składają się  panoramy sferyczne 3600 z ziemi, panoramy sferyczne z lotu ptaka, klipy Video i zdjęcia lotnicze oraz dwie panoramiczne gry edukacyjne w spacerze wirtualnym. Dodatkowo  istnieje techniczna możliwość poruszania się po zdjęciu lewo-prawo i góra-dół oraz powiększania i pomniejszania oglądanych szczegółów. Panoramy są opisane, udźwiękowione i naniesione na mapę. Można ponadto wysłać e-mailem panoramiczną pocztówkę, pobrać wersję na urządzenia mobilne (wersja dla iPhone dla iPad i Android).

Opisy poszczególnych panoram dostępne są w trzech wersjach językowych: polskiej, angielskiej i ukraińskiej.

Dajemy więc do rąk kolejny, nowoczesny system który pozwala dowiedzieć się czegoś więcej o terenach Polski Wschodniej oraz je zobaczyć. Następnie pozostaje tylko wybrać się w to miejsce i zwiedzić je w realu do czego serdecznie zapraszamy.


Liczba odwiedzin:

Liczba odwiedzin strony